RÁMOVACÍ A ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY
PRO VELKOPLOŠNÝ TISK

Lifty na stěnu

produkt LIFT umožňuje instalovat výmměnou reklamní bannerovou plochu na stěnách budov nebo hal. Jeho předností je především pohodlná a snadná výměna reklamního motivu. Lifty jsou konstruovány pro venkovní použití podložené statickým výpočtem. Jsou dodány v požadovaných rozměrech připravené k instalaci (v předmontovaném stavu). V libovolných rozměrech a to až do maximálního rozměru šířky 6m a výšky 20 m nebo šířky 14m a výšky 10 m. Lze tedy dosáhnout v mezním provdení až 140m2 výměnné reklamní plochy.

Samostatně stojící Lifty

Samostatně stojící lifty mohou být v jednostranném nebo oboustranném provedení. Jsou ideálním reklamním nosičem pro častou výměnu motivu. Dodávají se ve pro instalaci s přípravou do betonových patek nebo s vlastní kovovou základnou do které se vyskládá zátěž v podobě betonových dlaždic. Konstrukce je tvořena příhradovými prvky typu TRIO, KVATRO, které systému dodávají potřebnou tuhost při zachování celkové nízké hmotnosti konstrukce. Rozměrově lze v jednostranném provedení dosáhnout maximální reklamní plochy 4x4m a v oboustranném provedení dokonce 4x6m.

ECO Frame

Systém Eco-frame kombinuje čistý design s jednoduchým zpracováním a vysokou kvalitou použitých materiálů. Banner je jen vložen do rámu a vypleten do gumolana přes posuvné držáky osazené ze zadní strany rámu. Výsledkem je hladký a efektní vzhled každé reklamní aplikace. Díky stabilním stěnovým držákům je možné sestavovat velmi rozměrné formáty rámů a jednoduše se přizpůsobovat překážkám v ploše banneru jako jsou okna, dveře, vrata, parapety apod. Systém splňuje všechny konstrukční i stavební požadavky. Výhodou je zde opět snadná výměna motivů s možnosstí realizace velkých reklamních ploch.

ECO Frame Simply

Systém Eco-frame simply kombinuje jednoduchý design se snadným zpracováním a příznivou cenou. Banner je jen vložen do rámu a uchycen pomocí gumových smyček k obvodovému rámu. Výsledkem je hladký a efektní vzhled každé reklamní aplikace. Díky stabilním stěnovým držákům je možné sestavovat rozměrné formáty rámů a jednoduše se přizpůsobovat překážkám v ploše banneru jako jsou okna, dveře, vrata, parapety apod. Systém splňuje všechny konstrukční i stavební požadavky. Ideální použití systému eco-frame simply je do maximálního rozměru banneru cca 5x5m.