RÁMOVACÍ A ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY
PRO VELKOPLOŠNÝ TISK

Kederové systémy

Základem tohoto systému jsou speciální "dvoukanálové" profily, kdy jeden kanál je určen pro instalaci reklaního nosiče (textil nebo banner, případně deska) a druhý kanál slouží pro montáž - zavěšení, napojení délkové nebo rohové. Vlastní reklamní plocha (textil, banner) je po obvodu ukončena tunýlkem, do kterého je zasunut plastový "keder" (trubička), která drží v drážce a tím fixuje reklamní plochu. Profil je většinou umístěn na horní a spodní hranu reklamní plochy a celý prvek je poté možné pomocí řady závěsných prvků instalovat v prostoru většinou zavěšením ze stropu. Tímto způsobem lze dosáhnout vytvoření rozměrově neomezených reklamních ploch. Profily lze navíc ohýbat v různých radiusech, napojovat rovné plochy s ohnutými a tím dosáhnout velmi efektních prostorových aplikací.

Systémy s pružným páskem

Nosným prvkem systému pro tyto aplikace jsou speciální profily, které mají drážku pro zasunutí pružného PVC pásku (paspule), který je přišitý po obvodu textilní reklamní plochy. Tento systém umožňuje vypnutí pouze textilních výplní, protože výplň musí být alespoň mírně elastická tak, aby celková plocha rámu byla dokonale vypnutá. Profily používané pro tento způsob aplikace mají ještě další konstrukční kanály, které jsou určeny pro délkové a rohové napojování a také pro zavěšovací prvky. Profil musí vytvářet obvodový rám reklamní plochy, ale profily lze navíc ohýbat v různých radiusech, napojovat rovné plochy s ohnutými a tím dosáhnout velmi efektních prostorových aplikací jak jednostranných, tak i oboustranných.

Kostky

Pro tento typ prvků používáme unikátní systém SKYWALL, který opět vužívá principu drážky pro zasunutí pružného PVC pásku (paspule), který je přišitý po obvodu textilní reklamní plochy. Tento systém umožňuje vypnutí pouze textilních výplní, protože výplň musí být alespoň mírně elastická tak, aby celková plocha rámu byla dokonale vypnutá. Tímto systémem lze vytvořit 3D prvky v podobě kostek nebo kvádrů, které mohou být "opláštěny" ze všech stran. Navíc lze tyto prvky i vysvítit zevnitř. Není problém realizovat i rozměrově poměrně velké prvky. Absolutní výhodou tohoto systému je celková velmi nízká hmotnost i při realizacích velkých prostorových prvků. Systém je opět možné pomocí standardních zavěšovací prvků instalovat do prostorů zavěšením ze stropů.

Prosvětlené LED panely

Panely jsou sestaveny z profilů opatřených drážkou pro zasunutí a vypnutí pružného PVC Pásku, který je přišitý po obvodu textilní reklamní plochy. Pro reklamní plochy jsou požity textilní materiály zajišťující rozpyl světla ( texFrame LIGHT, LUXX). Profily mají větší hloubku 50-120mm. Vnitřní plocha panelů je vysvícena pomocí Power LED modulů. Panely mohou být jednotranné nebo oboustranné. Panely je opět možné pomocí standardních zavěšovací prvků instalovat do prostorů zavěšením ze stropů.