RÁMOVACÍ A ZÁVĚSNÉ SYSTÉMY
PRO VELKOPLOŠNÝ TISK

13.4.2014
TexFrame Maxima Holder
Držák TexFrame Maxima Holder je určen pro oblast výstavnictví. Nabízí řešení pro kombinaci konstrukčního profilu MAXIMA 8 určeného pro stavbu konstrukcí stánků a rámů z IN-FRAME profilů SLIM a h. Držák TFMH umožňuje osadit na konstrukci z profilu MAXIMA 8 profil SLIM a tím vytvořit čelní obvodový rám pro vypnutí textilního panelu. Profil h zase umožňuje vytvořit obvodový rám na vnitřní hraně MAXIMA 8. Pro více informací se obraťte na projektové managery (viz. kontakty).
3.3.2014
Prosvícený elipsovitý stůl
Atypickou realizací pro našeho klienta určenou pro výstavu Euroshop 2014 v Německu byla výroba stolu ve tvaru elipsy s prosvícenou základnou. Horní desku a základnu tvoří DTD 18mm deska, vnitřní konstrukce je vyrobena z profilů FitFrame. Pro vysvícení jsme použili Power LED moduly a textilie tvořící obvodový plášť stolu je z materiálu TexFrame DECO. Náročnou částí bylo především vytvoření drážek pro vypnutí textilie, tak aby kopírovali požadovaný elipsovitý tvar stolu a také přesně zkreslení látky, aby její vypnutí bylo maximálně dokonalé v celém obvodu.
15.1.2014 – Profily F a h / Jednoduše a prakticky
2 nové profily z produktové série IN-FRAME jsou tím nejjednodušším řešením pro vytvoření obvodového rámu pro aplikace textilních výplní s pružným páskem. Profil F lze jednoduše osadit na stěnu nebo pomocný rám (pomocí vrutů nebo šroubů) a vytvořit rám s drážkou pro textilní panel. Profil h lze přisadit k vnitřní hraně do niky a vytvořit rám pro vypnutí textilu, tzn. vyplnit otvor. Velmi jednoduché řešení pro světelné aplikace. Více informací si vyžádejte od projektových manažerů.
02.01.2014
Přidejte se k nám na Facebooku
Založili jsme facebookový profil Frame Systems. Naleznete v něm mimo jiné ukázky nejnovějších realizací, instalační videa a také celou řadu aplikací, které vám pomohou při řešení vašich nápadů. Na našem FB profilu jsme také připraveni na komunikaci s vámi, rádi zodpovíme na Vaše dotazy.
Přímý odkaz na náš FB profil: https://www.facebook.com/framesystems